Przedszkolaki pojechały w środę do gospodarstwa w Przysieczy. Dzieci mogły tam pokarmić zwierzęta, przejechać się bryczką i potańczyć na balu. Był też wspólny piknik. Słoneczka i Muchomorki były zadowolone z wycieczki.
Wycieczka do gospodarstwa w Przysieczy - galeria
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.