×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Kocham Babcię Kocham Dziadka

Dzień Babci i Dziadka  to ważna uroczystość w przedszkolnym  kalendarzu. W tym roku ten szczególne dni wypadają w czasie ferii zimowych, dlatego "Słoneczka"  i  "Muchomorki" z Przedszkola Publicznego w Żywocicach zaprosiły Babcie i Dziadków na spotkanie z okazji ich święta 16.01.2015r. To przecież oni – babcia i dziadek są najczęściej największymi i najwierniejszymi przyjaciółmi dzieci . To oni potrafią otoczyć je opieką, miłością, zawsze gotowi podać pomocną dłoń. Pokazują przyrodę, czytają ulubione bajki, idą na spacer.

   W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. "Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka". Jak co roku, tak i tym razem zaproszeni goście nie zawiedli i licznie zaszczycili swoją obecnością , aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na ten piękny dzień dzieci czekały z niecierpliwością. Pani dyrektor Joanna Kucharska serdecznie przywitała wszystkich zebranych gości i złożyła wszystkim dziadkom najlepsze życzenia. Dzieci  dla dziadków z uśmiechem na buzi i z dumą w serduszkach prezentowały program artystyczny, obfitujący w piosenki, wierszyki – o tym, jak kochają swoje Babcie i Dziadków, zaprezentowały tańce  i świąteczne jasełka. Babcie i Dziadkowie podziękowali dzieciom za występy gromkimi brawami.

 Po części artystycznej ukochane wnuczęta, w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom laurki oraz upominki. Przedszkolaki jeszcze raz dziękują wszystkim Babciom i Dziadkom za trud wkładany  w wychowanie wnuków, wiemy, jak ważni jesteście dla nas, życzymy wam zdrowia i samych pogodnych dni, bez trosk i kłopotów . Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Foto galeria:
Kocham Babcię Kocham Dziadka - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 259, W tym miesiącu: 5675, Wszystkich: 205913
Polecane
  • facebook-banner.jpeg