×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Pożegnanie starszaków 2015

 W dniu 25  czerwca w Przedszkolu Publicznym w Żywocicach  odbyło się w obecności rodziców uroczyste pożegnanie starszaków. Dla dzieci kończy się okres beztroski, wspólnych zabaw i spotkań. Starszaki, jak przystało na absolwentów przedszkola, w odświętnych strojach i z powagą w głosie, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły Poloneza. Do występu dzieci przygotowywały się z dużym zaangażowaniem.Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa.
W dalszej części uroczystości Pani dyrektor przedszkola Joanna Kucharska w słowach swego przemówienia  wyraziła między innymi wyrazy swej wdzięczności rodzicom, którzy czynnie uczestniczyli w życiu przedszkola. Natomiast dzieci podziękowały rodzicom, pani dyrektor, nauczycielom i personelowi przedszkola za trud włożony w  wychowanie i opiekę.
Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola, pamiątkowe tablo i upominki.
Dzieci wspólnie z rodzicami udały się na wspólny słodki poczęstunek.
 Dziękujemy  Rodzicom za zaangażowanie i współpracę przez lata edukacji, za wsparcie, dobre słowo i okazaną sympatię. Absolwentom przedszkola życzymy uśmiechów, sukcesów, wspaniałych przyjaciół na nowej, szkolnej już drodze edukacji.

Foto galeria:
Pożegnanie starszaków 2015 - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 254, W tym miesiącu: 5670, Wszystkich: 205908
Polecane
  • facebook-banner.jpeg