×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zmiana terminów rekrutacji

Informacja dla rodziców dotycząca zmian w rekrutacji do przedszkoli w Gminie Krapkowice

Ze względu na stan epidemiczny w kraju nastąpiła zmiana terminów rekrutacji do przedszkoli.

Do dnia 2 kwietnia 2020 roku następuje weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie dzieci do przedszkoli. W dniu 3 kwietnia br. nastąpi podanie do publicznej wiadomości list kandydatów zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych. Listy sporządzone przez komisje rekrutacyjne będą wywieszone wewnątrz przedszkoli. Dyrektorzy przedszkoli powiadomią każdego  rodzica indywidualnie o zakwalifikowaniu lub  niezakwalifikowaniu dziecka drogą telefoniczną, poprzez SMS-y lub poprzez skrzynkę  e-mailową.

W terminie od 6 kwietnia br. do 15 kwietnia br. rodzice będą potwierdzać wolę przyjęcia dziecka do przedszkola. Dokumenty w postaci pisemnych oświadczeń  należy przesyłać drogą e-mailową do wybranego przedszkola. Będzie również istniała możliwość wrzucenia dokumentów do skrzynek pocztowych umieszczonych przy wejściach do poszczególnych placówek przedszkolnych.

W dniu 17 kwietnia br. nastąpi podanie do publicznej wiadomości list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkoli.

Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych będą wywieszone wewnątrz przedszkoli. Dyrektorzy przedszkoli powiadomią każdego  rodzica indywidualnie o przyjęciu lub  nieprzyjęciu dziecka drogą telefoniczną, poprzez SMS-y
lub poprzez skrzynkę  e-mailową.

PDFZarządzenie nr 348.2020 Brurmistrza Krapkowic.pdf

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 222, W tym miesiącu: 5638, Wszystkich: 205876
Polecane
  • facebook-banner.jpeg