×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Bal Karnawałowy 2016

       Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 12.01.2016r w Przedszkolu Publicznym w Żywocicach, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

     Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W balu uczestniczyły dzieci z oddziału zamiejscowego w Żuzeli. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

        Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Tematem przewodnim był ,,Bal w lesie’’. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach ze wszystkimi zwierzątkami, które żyją w lesie. Były więc zabawy z misiem, z kretem, ptaszkami, sarenkami, dzikami, zajączkami, a także z drwalami i dobrą czarownicą. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku wodzirej  zachęcał do śpiewania znanych piosenek. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł i baniek mydlanych. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Foto galeria:
Bal Karnawałowy 2016 - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 41, W tym miesiącu: 2257, Wszystkich: 87504
Polecane
  • facebook-banner.jpeg