×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

2019.11.25 Dzień Pluszowego Misia u Motylków w Żużeli

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku.

Nasze przedszkolaki w dniu 26 listopada brały udział w obchodach Światowego Święta Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela „Pluszowego Misia”, który towarzyszył im przez cały dzień.

Specjalny program na ten dzień przygotowała dla dzieci pani bibliotekarka, która zaprosiła naszą grupę do biblioteki na wspólne zabawy.

Przedszkolaki na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce. Odbyły się także konkursy m.in. układanie puzzli na czas, nazywanie “sławnych” misiów znanych z telewizji i książek, “karmienie” misia miodem.

W przyszłym roku na pewno znowu zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólnie się będziemy bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

2019.11.25 Dzień Pluszowego Misia u Motylków w Żużeli - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 162, W tym miesiącu: 1721, Wszystkich: 175620
Polecane
  • facebook-banner.jpeg