×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

2019.06.10 Piknik rodzinny u “Motylków” w Żużeli

8 czerwca w Przedszkolu w Żużeli odbył się Piknik Rodzinny, który był świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca. Jak co roku w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze bawiliśmy się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.

Nasza impreza zaczęła się od bajkowego występu “Motylków”. Dzieci w przepięknych strojach odgrywały swoje role, m.in. pszczółki Mai i Gucia, Czerwonego Kapturka, Kubusie Puchatka, Kota w Butach, Smerfów, Królewny Śnieżki i krasnoludków. Wielkie podziękowania należą się rodzicom przedszkolaków, którzy przygotowali cudowne, bajkowe stroje dla małych aktorów.

Po części artystycznej przyszedł czas na wesołą zabawę na placu przedszkolnym. Można było częstować się pysznym ciastem oraz zakupić kiełbaski z grilla. Główną atrakcją naszego pikniku byli strażacy, którzy oddali do “dyspozycji” dzieci wóz strażacki. Przedszkolaki miały wielką frajdę biegając w hełmach strażackich, lejąc wodę z węży strażackich oraz biorąc udział w zawodach ze strażackimi akcesoriami.

Inną atrakcją naszej imprezy rodzinnej była “Mała strefa SPA”, gdzie można było się zrelaksować przy profesjonalnie wykonywanym masażu i peelingu dłoni. Z tej miłej chwili odprężenia bardzo chętnie korzystały zarówno mamy jak i tatusiowie.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszej imprezy.
Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!

2019.06.10 Piknik rodzinny u “Motylków” w Żużeli - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 54, W tym miesiącu: 1029, Wszystkich: 174928
Polecane
  • facebook-banner.jpeg