×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

23 maja 2019 roku do naszego przedszkola przybył rodzic Pan Michał Chudala przedstawiciel firmy Cichoń Internationale Transporte z Głogówka

23 maja 2019 roku do naszego przedszkola przybył rodzic Pan Michał Chudala przedstawiciel firmy Cichoń Internationale  Transporte z Głogówka. Dzieci z wielkim zapałem wysłuchiwały opowieści Pana Michała który w sposób bardzo interesujący  sposób opowiadał o specyfice pracy w firmie transportowej. Następnie  pod siedzibę Przedszkola podjechała olbrzymia  Biała  ciężarówka  która stała się największą  atrakcję dla najmłodszych. Każdy chciał poczuć się jak król szos dlatego chętnie wsiadały do kabiny. Dziękujemy Firmie Cichoń za udostępnienie samochodu, opiekę profesjonalnego  kierowcy  i Panu Michałowi za ciekawą prelekcję za upominki i gadżety.

23 maja 2019 roku do naszego przedszkola przybył rodzic Pan Michał Chudala przedstawiciel firmy Cichoń Internationale Transporte z Głogówka - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 61, W tym miesiącu: 5477, Wszystkich: 205715
Polecane
  • facebook-banner.jpeg