×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Festyn rodzinny w Żużeli 18.06.2017 r.

                Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci, to obrazki, które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który po raz pierwszy został zorganizowany w oddziale zamiejscowym Przedszkola Publicznego   w Żywocicach – w Żużeli. Festyn mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy przygotowali różne atrakcje dla dzieci oraz wszystkich uczestników rodzinnej imprezy.

                Niewątpliwie największą atrakcją festynu było przedstawienie  w wykonaniu rodziców dzieci przedszkolnych. Nasi wspaniali aktorzy wcielili się w role bajkowych bohaterów i wystawili sztukę pt. „Witajcie w naszej bajce”. Dzieci z zapartym tchem obserwowały, jak rodzice w przepięknych strojach deklamowali, śpiewali oraz tańczyli. Brawom nie było końca.

                Po części artystycznej przyszła pora na zabawy na świeżym powietrzu. Wielkim powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się stoisko z bańkami, malowanie twarzy, a zabawa z „Kołem Fortuny” miała zwolenników także wśród dorosłych uczestników festynu.

                Wielki ruch panował w  kawiarence, gdzie serwowane były pyszne domowe ciasta, a stoiska z grillem również cieszyły się nie mniejszym powodzeniem.

                Honorowymi gośćmi naszego festynu byli: pani Jolanta Myśluk – Naczelnik wydziału Oświaty i Kultury w Urzędzie Miasta i Gminy Krapkowice oraz pan Arnold Donitza – Prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Wsi Żużela.

                Było kolorowo, wesoło, gwarno, a co najważniejsze, rodzinny klimat sprzyjał integracji zarówno dzieci, jak i rodziców oraz mieszkańców wsi Żużela.

 

Maria Dziekan

Foto galeria:
Festyn rodzinny w Żużeli 18.06.2017 r. - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 133, W tym miesiącu: 5549, Wszystkich: 205787
Polecane
  • facebook-banner.jpeg