×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zajęcia otwarte dla rodziców 2017

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym mogą  zobaczyć, jak funkcjonuje dziecko w grupie przedszkolnej. 9 marca rodzice grupy,, Muchomorków ’’ mieli okazję, zapoznać się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno – wychowawczej.

   Na zajęciu dzieci  zapoznały się z historyjką obrazkową ,, Kasia i przyjaciele ’’, wypowiadały się na jej temat, oceniały postępowanie Kasi, układały historyjkę obrazkową według kolejności zdarzeń, rozpoznawały i nazywały zwierzęta wiejskie, naśladowały ich odgłosy i sposób chodzenia. Na koniec zajęcia otwartego  ,,Muchomorki ’’  bawiły się ze swoimi mamusiami do piosenki ,, Idziemy do Zoo ’’.

    14 marca rodzice z grupy ,, Słoneczek ’’ brali udział w zajęciu otwartym na temat ,, W poszukiwaniu wiosny ’’. Dzieci poznały zwiastuny wiosny, rozwiązywały zagadki słuchowe, rozwijały umiejętność wypowiadania się, doskonaliły percepcję wzrokową i słuchową, a przede wszystkim wykazały się umiejętnością pracy w grupie. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

     Również „Motylki” z oddziału w Żużeli zaprosiły swoje mamy na zajęcia otwarte z okazji Dnia Kobiet w dniu 10.03.2017 r. Przedszkolaki brały udział w zajęciu na temat „Jakie zawody wykonują kobiety?” Dzieci świetnie poradziły sobie z wszystkimi zadaniami i chętnie brały udział w zabawach ruchowych  oraz dydaktycznych. „Motylki złożyły życzenia swoim mamom z okazji „Dnia Kobiet” oraz wręczyły symbolicznego tulipana.

Foto galeria:
Zajęcia otwarte dla rodziców 2017 - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 277, W tym miesiącu: 5693, Wszystkich: 205931
Polecane
  • facebook-banner.jpeg