×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

DZIEŃ KOBIET 2015 U PRZEDSZKOLAKÓW W ŻUŻELI


    8 marca to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki  z grupy „Motylków” także  świętowały z tej okazji. Zgodnie z tradycją naszego przedszkola z okazji Dnia Kobiet zapraszane są do przedszkola mamy naszych przedszkolaków na zajęcia otwarte.                                  

U „Motylków” odbyło się zajecie z myślenia matematycznego. Mamy zostały zaproszone na dywan, aby wraz z dziećmi brać udział w zabawach dydaktycznych oraz ruchowych. Temat zajęcia brzmiał: „W krainie kwiatów”. Dzieci doskonale radziły sobie z  przeliczaniem papierowych kwiatków, rozpoznawały kolory oraz figury geometryczne. Wraz z mamami rozwiązywały zagadki, układały kwiaty z klocków w kształcie figur geometrycznych oraz tańczyły w rytm muzyki. 

Dzięki takim zajęciom mamy mają okazję przekonać się jak ich dziecko radzi sobie w trakcie rozwiazywania różnorodnych zadań, jak zachowuje się w trakcie zajęć oraz jakie są jego relacje z innymi dziećmi oraz z nauczycielem. 

Na zakończenie przedszkolaczki recytowały wierszyk z okazji Święta Kobiet oraz wręczyły swoim mamusiom laurki oraz kwiaty. Do życzeń dołączyła się także pani dyrektor, po czym zaprosiła mamy wraz z dziećmi do stołu na poczęstunek.

Foto galeria:
DZIEŃ KOBIET 2015 U PRZEDSZKOLAKÓW W ŻUŻELI - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 113, W tym miesiącu: 5529, Wszystkich: 205767
Polecane
  • facebook-banner.jpeg