×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Majówka 2015 z rodzicami u „Motylków” w Żużeli

Są takie dwa szczególne dni w roku, w których  Mama i Tato mają swoje święto. Z tej okazji dzieci z oddziału w Żużeli zaprosiły swoich kochanych rodziców na uroczystość do przedszkola. 
Gdy nadeszła godzina 15.00 16 maja, wszyscy rodzice wraz z dziećmi zgromadzili się w sali naszego przedszkola. Pani dyrektor Joanna Kucharska serdecznie powitała zebranych gości, złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Matki oraz Dnia Ojca.
Następnie nadszedł czas na występy małych artystów, którzy począwszy od maluszków po starszaki dali z siebie wszystko, pełni zapału i zaangażowania deklamowali wierszyki, wyśpiewali z serca piosenki, oraz tańczyły przygotowane układy taneczne. Prezentowany program artystyczne u wielu rodziców wywołał uśmiech, a czasem nawet łzy autentycznego wzruszenia. Laurki z życzeniami oraz drobne upominki wraz  ze szczerym uściskiem ukochanej mamy i taty, były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsi na całym świecie. 
Kolejno nadszedł czas na miłe spędzenie chwil ze swymi pociechami na oraz luźne  rozmowy pomiędzy rodzicami przy zorganizowanym dla nich poczęstunku. Po czym rodzice wraz z dziećmi brali udział w zabawach i tańcach integracyjnych. Wiele śmiechu wywołała zabawa „Gorące krzesełka” oraz konkurs pt. „Mumia”.

Wszyscy uczestnicy w dobrym nastroju i z uśmiechem na twarzy wrócili do swoich domów, a nam pozostały miłe wspomnienia i liczne fotografie.

Foto galeria:
Majówka 2015 z rodzicami u „Motylków” w Żużeli - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 125, W tym miesiącu: 1684, Wszystkich: 175583
Polecane
  • facebook-banner.jpeg