×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Żegnajcie "Starszaki" 2015

Dobiega końca rok szkolny 2014/2015. W dniu 23 czerwca odbyła się w grupie „Motylków” uroczystość pożegnania starszaków. Siedmio i  sześcio - latki w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami z programem artystycznym. Również młodsze dzieci z naszej grupy piosenkami oraz stosownymi na te okazję wierszykami pożegnały swoich starszych kolegów. Wszystkie dzieci do występu przygotowały się z dużym zaangażowaniem. Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa.

Pani dyrektor Joanna Kucharska dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. Rodzice również złożyli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i trud włożony w edukację małych podopiecznych. 

Na pamiątkę pobytu w przedszkolu "starszaki" otrzymały dyplomy i drobne upominki. 
Po części oficjalnej pani dyrektor zaprosiła wszystkich do stołu. Miło płynął czas przy słodkim poczęstunku i wcale nie chciało się iść do domu bo to ostatni już raz spotkaliśmy się w takim gronie. Coś się skończyło żeby mogło się zacząć nowe.

Foto galeria:
Żegnajcie "Starszaki" 2015 - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 204, W tym miesiącu: 5620, Wszystkich: 205858
Polecane
  • facebook-banner.jpeg