×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Przedstawienie świąteczne u „Motylków” 18.12.2015

               Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity.

       Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały przedstawienie świąteczne dla swoich rodziców.

               18 grudnia 2015r. przedszkolaki z grupy „Motylków” w obecności rodziców  zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie. Tegoroczne przedświąteczne spotkanie z rodzicami miało nieco inny charakter niż zwykle. Dzieci nie zaprezentowały tradycyjnych Jasełek lecz przedstawienie pod tytułem „Przy wigilijnym stole”. Występ dostarczył widzom pozytywnych emocji i wzruszeń. Świąteczna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

          Pani dyrektor złożyła wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia świąteczne, po czym zaprosiła do stołu, gdzie czekał smaczny poczęstunek. W tym roku na naszych stołach gościł barszcz i pierogi oraz świąteczny piernik, dzięki czemu można było jeszcze bardziej odczuć świąteczny klimat.

Foto galeria:
Przedstawienie świąteczne u „Motylków” 18.12.2015 - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 237, W tym miesiącu: 5653, Wszystkich: 205891
Polecane
  • facebook-banner.jpeg