×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PRZEDSZKOLAKÓW W ŻUŻELI 20.01.2016

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

U „Motylków” w Żużeli 20.stycznia br. odbyła się uroczystość, na którą przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka.

Pni dyrektor Joanna Kucharska serdecznie powitała naszych miłych gości ciepłymi słowami oraz złożyła życzenia z okazji Ich święta.

Przedszkolaki przygotowały część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Dzieci śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki oraz symboliczne upominki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

 I za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami….

Foto galeria:
DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PRZEDSZKOLAKÓW W ŻUŻELI 20.01.2016 - galeria

Przedszkole Publiczne w Żywocicach
47-300 Żywocice | ul. Średnia 19 | tel. 77 466-13-18
Statystyka odwiedzin: Dziś: 59, W tym miesiącu: 1034, Wszystkich: 174933
Polecane
  • facebook-banner.jpeg